UK EN

Реалізація Державної стратегії у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2030 року передбачає забезпечення відкритої та прозорої підзвітності, визначення чітких проміжних та кінцевих цілей та завдань, ефективність досягнення яких може бути виміряна та оцінена. Центр громадського здоров'я в рамках спільних зусиль з партнерами ініціював створення профільного інформаційного ресурсу "Моніторинг ВІЛ в Україні та регіонах" для розширення можливостей отримати якісні та актуальні дані про результати протидії епідемії ВІЛ-інфекції для широкої аудиторії серед усіх зацікавлених осіб.

Потенційна аудиторія користувачів представленого ресурсу не обмежується рівнем підготовки у сфері моніторингу чи епідеміології. Наша мета - створення безбар'єрного доступу для усіх, хто потребує стратегічної інформації з проблематики ВІЛ/СНІД, хто хоче поглибити власний рівень обізнаності про епідемію, хто хоче володіти актуальними даними для прийняття важливих рішень, хто планує або корегує заходи, хто має власні цікаві ідеї щодо покращення ситуації у регіоні чи Україні в цілому.

Представлені консолідовані дані з моніторингу ВІЛ в Україні та регіонах оновлюватимуться щороку відповідно до надходження інформації з різних джерел: епіднагляду, програмного моніторингу, досліджень, офіціальних звітів тощо. При користуванні ресурсом є можливість не лише отримати актуальні дані, але й візуально оцінювати їх у динаміці, порівнювати у розрізі регіонів, завантажувати у вигляді таблиць, або діаграм тощо. Файли доступні для скачування. Набір даних та їх представлення дозволить користувачам суттєво скоротити час на створення тематичних презентацій чи аналітичних довідок, проаналізувати поточний стан реалізації заходів у регіоні, обгрунтувати впровадження нових інтервенцій чи посилення потенціалу організації.

Ми ставим за мету постійно удосконалювати цей розділ та підвищити таким чином рівень моніторинг і оцінку у сфері протидії ВІЛ/СНІД в Україні. Для зручності користувачів передбачена можливість задавати питання профільним спеціалістам ЦГЗ щодо технічних проблем  при роботі із розділом або в контексті представлених даних. Для спрощення перших кроків та навігації на нашому сайті ви можете ознайомитися з Інструкції користувача.


* Перепрошуємо за можливі тимчасові незручності для користувачів, які пов'язані з налаштуванням веб-ресурсу та процесом оновлення даних.