UK EN

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПУБЛІКАЦІЙ у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

Аналітичний звіт за результатами біоповедінкового дослідження «Моніторинг поведінки та поширеності ВІЛ-інфекції серед українських трудових мігрантів як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління»

У публікації представлено результати дослідження «Моніторинг поведінки та поширеності ВІЛ-інфекції серед українських трудових мігрантів як компонент епіднагляду за ВІЛ другого покоління», проведеного в 2010-2011 роках в Україні. У звіті йдеться про соціально-демографічні характеристики двох груп мігрантів: зовнішніх, які з метою працевлаштування виїздять за заробітки за кордон, та внутрішніх, які виїздять на заробітки із свого населеного пункту в межах України. Приділяється увага аналізу практик вживання мігрантами алкоголю та наркотиків, їхньої сексуальної поведінки, досвіду тестування на ВІЛ та захворюваності на ІПСШ. Особлива увага приділяється аналізу поширеності ВІЛ-інфекції серед українських трудових мігрантів за результатами тестування в ході дослідження.
Результати моніторингу будуть корисними для представників органів центральної влади та місцевого самоврядування, фахівців (соціальних працівників, медиків, психологів та ін.) і волонтерів громадських організацій, а також для працівників центрів профілактики та боротьби зі СНІД, усіх тих, хто залучений до реалізації проектів і роботи з мігрантами.
Автор: ШВАБ І., МИРЮНОК І., КОНОПЛИЦЬКА Т., АМДЖАДІН Л., МАЛИНОВСЬКА О., РОКИЦЬКА О., ТРОФИМЕНКО О., САЛЮК Т., ЛИСЕНКО О.: Тип видання: Звіт Рубрика: Профілактика ВІЛ, Ризикована поведінка, Консультування та тестування, Дослідження