UK EN

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПУБЛІКАЦІЙ у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

Аналіз діяльності Секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ

Цей аналітичний звіт підготовлено Проектом розвитку ВІЛ/СНІД-сервісу в Україні, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.
У звіті представлено аналіз діяльності секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Рада) за 2009 рік, підготовлений на підставі опитування членів Ради та секретаріату, а також сформульовано пропозиції щодо можливих шляхів покращення його роботи.
Автори цього звіту спиралися на дані опитування і не керувалися власним баченням діяльності секретаріату, а тому думка авторів може не збігатися із наведеними результатами.
У звіті також здійснено аналіз нормативних актів та документів, що регламентують діяльність секретаріату Ради, огляд передумов його створення та досвід його роботи упродовж 2005-2009 років.
Інформація, наведена у звіті, буде корисною для членів секретаріату та членів Національної та регіональних рад, а також органів виконавчої влади, урядових та неурядових організацій, що працюють в Україні у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу.
Тип видання: Звіт Рубрика: Моніторинг та оцінка, національна звітність, Фінанси та планування, Кадри, Політика і практика, координація, Коінфекція ВІЛ/ТБ