UK EN

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПУБЛІКАЦІЙ у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

An analysis of the project stakeholders, mapping and capacity assessment of service providers working with most-at-risk children and adolescents (case studies of selected cities): analytical report

Аналіз зацікавлених сторін – одна з частин моделі аналізу ситуації профілактики ВІЛ серед ПГР у рамках проекту ЮНІСЕФ. Як частина дослідницького компоненту він вносить у спільну структуру проекту характеристику основних сторін, що надають послуги або відповідальні за ухвалення рішень у сфері профілактики ВІЛ/СНІД серед ПГР.
Особливість цього дослідження – порівняння із подібним аналізом зацікавлених сторін, який провів ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» в містах Донецьку, Києві та Миколаєві 2008 року в рамках проекту «Профілактика ВІЛ серед підлітків груп ризику (ПГР) в Україні та Південно-Східній Європі» (2007 – 2009 роки).Цей аналіз також містить результати дослідження у містах Маріуполі та Одесі, які взяли участь у дослідженні зацікавлених сторін вперше.
Головна мета аналізу зацікавлених сторін – оцінка зацікавлених сторін, виокремлення особливостей надання послуг підліткам груп ризику, здійснення картування послуг, а також визначення змін щодо компетентності та можливостей зацікавлених сторін в містах проекту, які відбулися протягом останніх чотирьох років.
Основна увага у звіті приділена аналізу змін, які відбулися, порівняно з 2008 роком в трьох містах – а саме Донецьк, Миколаїв, Київ та який потенціал зосереджено у містах Одеса та Маріуполь. Аналіз не стосувався потенціалу державних установ, які надають або готові надавати послуги підліткам, зокрема з груп ризику через те, що на 2010–2011 роки прийшовся етап реформування системи соціальних послуг, тому у звіті основну увагу зосереджено на організаціях-надавачах послуг недержавного сектору.
Автор: O. BALAKIREVA, O. SAKOVYCH, T. BONDAR, I. DUBININA, А. SUDAKOVA, О.TSVILIY: Тип видання: Звіт Рубрика: Профілактика ВІЛ, Моніторинг та оцінка, національна звітність, Ґендерні питання, Ризикована поведінка, Консультування та тестування, Фінанси та планування, Кадри, Політика і практика, координація