UK EN

ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА ПУБЛІКАЦІЙ у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

PROJECT START. Програма зниження ризику інфікування вірусом імунодефіциту людини/інфекціями, які передаються статевим шляхом/гепатитами для осіб, які повернулися з місць позбавлення волі. Посібник фасилітатора. Частина 2

Сучасні дослідження доводять, що особи, які звільняються з пенітенціарних установ, більш схильні до ризикованих дій, таких як незахищений секс, споживання наркотиків або спільне використання засобів споживання ін’єкційних наркотиків. Це відбувається тому, що люди не можуть пережити стрес від появи різноманітних проблем у своєму житті, коли намагаються «почати життя спочатку» після повернення в суспільство.
Project Start – це програма, яка має на меті знизити ризик інфікування ВІЛ/ІПСШ/гепатитами серед осіб, які нещодавно звільнилися з пенітенціарних установ, і слугує своєрідним «містком» для їхнього повернення до суспільного життя, допомагає у вирішенні питань та проблем, з якими вони стикаються. Ця програма передбачає розвиток в учасників (осіб, які нещодавно повернулися з місць позбавлення волі) навичок управління власною поведінкою, вирішення проблемних ситуацій, пошуку додаткових ресурсів.
Матеріали програми розроблено Центрами з контролю та профілактики захворювань США, перекладено та адаптовано до українського контексту Проектом USAID RESPOND. Вони включають посібник із впровадження та посібник для фасилітатора.
Підготовлений посібник стане у пригоді соціальним працівникам, психологам та іншим фахівцям, які займаються профілактикою ВІЛ/СНІДу, ІПСШ і гепатитів серед осіб, які звільняються або нещодавно звільнилися з пенітенціарних установ.
Автор: КЕТІ КРАМЕР, БАРРІ ЗАК: Тип видання: Посібник Рубрика: Профілактика ВІЛ, ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом), гепатити